Techblog - Technologie - Poslední komentáře

Skok na obsah

Techblog > Technologie > Komentáře

[CNW:Counter] TOPlist

Posledních 20 komentářů rubriky
Technologie

What company are you calling from? http://www.hotelvela.com/dove-siamo/ avapro cost on the front operation panel or on the wireless remotePOSI/NEGA COLOR/B&WUPPERLAMPBASE

Přidej komentář

[71]nechcem nikoho uraziť,ale pozrel som si nejaké videá,čo sa týka výroby lacnej energie,kde zopár nadšencov dokázalo,že sa to dá,dokonca im aj nejaké veci fungujú,lenže na druhej strane stoja páni fundovaní,ktorí poznajú fyzikálne zákony(bohužiaľ len tie,ktoré za nich objavili iní)takže tieto vynálezy nie sú ochotní akceptovať,poprípade uviesť do praxe,pretože by sa v prvom rade strápnili pred "vedeckou obcou" a čo je asi dôležitejšie,museli by priznať,že niekto bez patričného vzdelania vynašiel niečo tak úžasné.je to možné asi preto,že nemal klapky na očiach a nezaoberal sa existujúcimi zákonmi,jablká padali zo stromov ešte pred tým,ako im k tomu stvorili nejaké logické zákony,takže je možné,že aj vo vode sa skrýva nevídaná sila.nechcem tu dlho otravovať ešte snáď toľko,že raz sa nejakého fundovaného Pána vedca(ktorí veria len tomu,čo sa dá zmerať,alebo uchopiť)spýtali,či verí v boha,každý by čakal priamu odpoveď,samozrejme zápornú,ale hovno bola kladná,to asi preto,že ako malého chlapca ho to učili na náboženstve.Možno raz títo páni pochopia,že nebyť nadšencov bez vzdelania ale zvedavých a plných chuti objavovať nepoznané,tak by sme boli asi bez nejakých fyzikálnych zákonov ešte dnes a možno aj tá voda by tiekla hore kopcom,pretože boh by si to tak želal...

Přidej komentář
10.1.2012 14:37 – Martin N komentuje příspěvek
Vodík vyrobíme v autě a budeme tankovat vodu

Elektrolýza je obtížná cesta. Místo toho třeba zkuste http://free-energy.webpark.cz/ teslovo auto zatím nikdo raději ani nezkoušel napodobit.

Zatímco nefunkční MEG (podle skeptiků ze spol. Sisifos) student SEŠ replikoval a ověřil jeho přínos, tak Sisifiosové článek o nefunkčnosti okamžitě smazali, ale neomluvili se za chybu a mystifikaci. Co jiného čekat, že?

Plazmový rozklad vody, při kterém vzniká hiořlavá směs plynů, je znám od r. 1869. Naudin předvedl propojený uzavřený systém: oblouková komora + energocentrála + Generátor a to propojené do kruhu. A nejde o perpetum protože se spotřebovává voda!

V r. 1982 si nechal patentovat zařízení, které dodává vodík do motoru kanaďan C.P. Cornish a úspěšně otestovala f. BMW!

Alternativy na co jezdit, až dojde ropa, jsou dávno hotové. Nejenom Ćína má HOTOVÉ FUNGUJÍCÍ MOTORY. Spíše mě zajímá, čím budeme hnojit, z čeho vyrábět léky, plasty a o co budeme vést marné války - asi o vodu - a jaké výmluvy budeme zase poslouchat!

Přidej komentář
11.6.2011 14:07 – ReileRoureTic komentuje příspěvek
Proč letečtí konstruktéři neradi létají?

velmi zaujimavy, vdaka

Přidej komentář

Povazovat CO2 za skodlivinu, je naprosta ideologie. Je mozne, ze je to slepa cesta, kdyz ale vidite na co se vsechno davaji penize ve vede a nejvice ve "spolecenskych" vedach, tak mi to prijde celkem jeste smysluplne.

Pokud se nebudou davat penize na tzv vysokofrekvencni rozklad vody, tj vlastne na vyzkum a vyvoj perputua mobile prvni druhu, tak bych byl jeste docela v pohode. Obavam se ale, ze spousta penez jde prave na tohle.

Přidej komentář
18.4.2011 19:12 – jiří komentuje příspěvek
Hologramy – mapa Prahy velká 3 mm

tak to je dobrej FAKE " :)

vidět za roh jen kamerou a osvětlovacími technikami, leda snad kdyby se použil nejaký rentgen , či nějaký ,,magneto-spektrický systém , ale v tomhle úhllu nevím?!

Přidej komentář
12.2.2011 20:02 – S.Leinweber komentuje příspěvek
Pasivní radary jako strategická zbraň

Aš-Pata,útvar sovětské armády na nejbližším místě železné opony.Zcela organizačně samostatný útvar.

V noci,tajně,si jezdili pro maso a pečivo přímo auty do masny a pekárny.Například.Radiolokátor sloužil jako odposlech telefonů a prostoru NSR.

Přidej komentář
12.2.2011 19:57 – S.Leinweber komentuje příspěvek
Pasivní radary jako strategická zbraň

Pasivní radar SDR měla i pátrací rota Aš-Pata.

Radar nebyl přímo v objektu,ten sloužil je jako kasárna.Radar byl 0,5km od kasáren severovýchodně.

Přidej komentář

Dnes jsou již vyvinuty colární články s účinností až 24%. Dosahují toho díky specielní optice integrované na čipu, která dokáže zajistit lepší využití světla dopadajícího na plochu FV panelu.

Malá FV elektrárna na chatu s víkendovým provozem vystačí s 20W panelem za 2500,-Kč, starým akumulátorem z auta, který se může připojit bez nabíječky přímo k panelu se jmenovitým napětím 17V/20W, protože maximální proud tohoto panelu (1,7A) nemůže akumulátor přebít. Pak ještě měnič 300W za cca 1000-Kč. Tímto systémem určitě vystačíte na malou TV i na úspornou žárovku nebo rádio, notes a podobné spotřebiče. Pokud tím nechcete občas napájet i vrtačku, stačí i měnič na menší výkon.

Přidej komentář

V roce 1982 jsem v časopisu 100+1 zachytil zprávu o uneseném Švýcarovi, jak si špatně kapitalisté hlídají svého člověka, který vymyslel motor na vodu. Špatné také bylo, že firma SAAB koupila jeho patent, a dala ho na padesát let do trezoru. Nic lidem nedopřejí. Inu, znám tři paradoxy vody: nejmenší objem-4C, změna skupenství - led, 0C + 1C je 0C kapalina, při 20C 1ATP je molekula plynem, 4-6 molekul je kapalina. Inu, co vymyslel, když do nádrže lije čistou vodu? Katalyzátor či magnetickou indukci, či něco jiného? Rozklad vody elektrolýzou je dávno znám. Kyslík pro nemocnice a vodík je palivo. Tento "zlepšovák" je tragédií pro obecně energetické společnosti. Vznikne obrovská nezaměstnanost, ekologicky prospěšná auta budou vypouštět kyslík a z výfuku bude kapat voda, proto vstřikovací motory, motor za milion? Klidně, zbytek života, zastavím u potoka, doleji nádrž, uleju neuleju, je to voda, ale 60% průmyslu padne na zadek, co potom s eurodolary? Vezmu výkonný naftový motor, přetryskuji vstřikovací čerpadlo, dnes jsou hmoty kterým vodík nevadí, a nasadím výkonný alternátor či dynamo. Mně to bohužel vycházelo na 116% příkonu, musel bych tahat kabel, jestli to je tím, že mám ze sedmdesátých let jen tři pomaturitní nástavby??

Přidej komentář