Techblog - Fyzika - Poslední komentáře

Skok na obsah

Techblog > Fyzika > Komentáře

[CNW:Counter] TOPlist

Posledních 20 komentářů rubriky
Fyzika

21.8.2012 14:20 – Václav komentuje příspěvek
Jak létá hmyz – proč čmelák může létat

Moc pěkný článek. Do nedávné doby se také předpokládalo, že lidský mozek, je-li poškozen, je to natrvalo, ale praxe (ala čmelák) ukazuje, že je to asi nadějnější, než jsme si mysleli.

Více na mých stránkách - nekomerčních.

Václav

Přidej komentář
29.7.2010 23:21 – Radek komentuje příspěvek
Jak létá hmyz – proč čmelák může létat

Super clanek, diky za nej!

Přidej komentář
3.2.2010 21:03 – chosse komentuje příspěvek
První zpochybnění Einsteinovy relativity

Mě zase a nejen mě připadá celá ta slavná Teorie relativity jako totální pitomost,když uvážíme že celá tahle takzvaná moderní kravinověda vychází z jakési tajemné samostatné veličiny zvanou "ČAS", není na světě nikoho,kdo by dokázal věrohodně popsat či definovat pojem ČASU,NATOŽ PROKÁZAT JEHO REÁLNOU EXISTENCI,mimo lidskou hlavu,z čehož pak různí pavědci vymýšlejí přiblblé teorie o cestování časem,dilatacích času,zastavování času a pod.ačkoliv nikdo neví o co vlastně jde,většinou však zaměňují čas s pohybem.Jinak skvělý článek,všem odvážným přeji hodně štěstí v boji proti novodobé inkvizici.

Přidej komentář
23.1.2010 13:58 – já komentuje příspěvek
Mýlí se Galileo i Einstein?

Mýlil se nejen Enstein,jestliže čas plyne,běží,zastavuje se,dilatuje,pak se snad pohyboval,o čem to tedy mluvíme,o čase nebo o pohybu.Co se vlastně zastavuje při rychlosti c? Celý vesmír? Nebo vnímání pozorovatele?Jaký čas?Co to vlastně je? Nebo snad pojem pohyb a čas je to samé? Nějak nám tu Velký chytrolín Enstein zapoměl ke svým blábolům zanechat DEFINICI ČASU.

Přidej komentář
13.7.2009 14:42 – Petr komentuje příspěvek
První zpochybnění Einsteinovy relativity

Tak jsem si to přečetl a musim uznat, ze je to pekna pitomost ... bohuzel, jako fyzikovi mi to tak prijde

Přidej komentář
3.7.2009 7:21 – MMM komentuje příspěvek
Je studená fúze realita nebo podvod?

Možná to není podstatné, ale v tom článku chybí spousta čárek ve větách.

Přidej komentář
5.6.2009 21:01 – Josef komentuje příspěvek
Je studená fúze realita nebo podvod?

kouknete na tohle.A bude vám to jasný.

http://video.google.com/videoplay?docid=1383491140385204382

Přidej komentář
26.5.2009 21:15 – Michal komentuje příspěvek
První zpochybnění Einsteinovy relativity

Není to náhodou "černá" díra ? Vím, že tomu spousta lidí říká "červí", ale správně je podle mne to první, jelikož se jí říká černá proto, že má tak velkou gravitaci že pohlcuje i světlo...proto ta "černá", protože kolem ní (a v ní) není vidět žádné světlo :-)

Přidej komentář
7.3.2009 6:19 – Tori Hanza komentuje příspěvek
Je studená fúze realita nebo podvod?

Zdravim nechci se hafat ani s jednou stranou ale, jiste vim to ze na studenou fuzi eni potreba nic nez voda a proud nebudu zverejnovat kolik ceho vec je to realna brzo jiz zverejnim vysledky sve prace :-) tesim se na kysele obliceje rusu kteeri makaj na TOKAMAKu na horke fuzi. Pri teto reakci(studene fuzi) neznika radiace ani tezka voda a ni nic jineho pouze cista energie a zuzitkovatelna uz mam kompletni plan na stavbu prvni fuzni elektrarnu a brzy na patentovem urade najdete pojem studeno fuzni elektrarna...

jak na to??? jednoduse nechte bouchat jadra vodiku na atomarni az subatomarni urovni vic je jiz na vas. V pripade dotazu piste na mejl urcite odpovim na vase otazky...

Prosim obchodniky a kseftare a jinou havet at nepisi nebudu na ne reflektovat sponzoruje me velka firma ktera do toho jiz investovala mnoho penez, jelikoz si to muze dovolit dekuji za pochopeni.

Přidej komentář
Weblog pro ty, které zajímá věda a technika.